Ikipihlaja-kotien yhteystiedot

Ikipihlaja Anne, Sastamala

Hoikantie 15, 38100 Sastamala

Palveluvastaava Leena Tykkä
040 685 5155
leena.tykka@pihlajalinna.fi

Vastaava sairaanhoitaja Mervi Ikonen-Toivo
040 668 5557
mervi.ikonen-toivo@pihlajalinna.fi

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero, alakerta
040 146 3569

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero, yläkerta
040 647 5207

Ikipihlaja Johanna, Jämsä

Tammitie 2, 42300 Jämsänkoski

Palveluvastaava Satu Kytönen
050 451 3261
satu.kytonen@pihlajalinna.fi

Sairaanhoitaja
040 358 7331

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero
040 756 1155

Ikipihlaja Kuusama, Kokemäki

Päivänpaiste 4, 32800 Kokemäki

Palveluvastaava Emmi Tuominen
040 716 2133
emmi.tuominen@pihlajalinna.fi

Vastaava sairaanhoitaja Annika Nevala
050 563 5137
annika.nevala@pihlajalinna.fi

Hoitajien ympärivuorokautinen numero
040 350 6720

Ikipihlaja Maria, Hämeenlinna

Tuikontie 10, 14300 Renko

Palveluvastaava Heli Lotta
040 350 3023
heli.lotta@pihlajalinna.fi

Vastaava sairaanhoitaja Minttu Liikanen
040 621 0964
minttu.liikanen@pihlajalinna.fi

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero
040 716 2112

Ikipihlaja Matinkartano, Lieto

Vanha Loukinaistentie 29, 21410 Vanhalinna

Palvelupäällikkö Sirkku Haaranen
050 451 5210
sirkku.haaranen@pihlajalinna.fi

Palveluvastaava Pirjo Turkkinen
040 940 1444
pirjo.turkkinen@pihlajalinna.fi

Vastaava sairaanhoitaja Jarna Tuominen (1.11.2018 alkaen)
040 940 2341
jarna.tuominen@pihlajalinna.fi

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero Matinkartano 1
040 9401447

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero Matinkartano 2
040 940 1448

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero Matinkartano 3
045 775 00475

Ikipihlaja Oiva, Raisio

Sairaalakatu 10, 21200 Raisio

Palvelupäällikkö Sirkku Haaranen
050 451 5210
sirkku.haaranen@pihlajalinna.fi

Palveluvastaava Mirka Böhling
040 940 2516
mirka.bohling@pihlajalinna.fi

Vastaava sairaanhoitaja Sari Mattila
040 648 2853
sari.mattila@pihlajalinna.fi

Oivankoti 1
Puh. 040 940 2307

Oiva 1
Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero 040 940 1451

Oivankoti 2
Puh. 040 940 2517

Oiva 2
Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero 040 940 1449

Ikipihlaja Sarahelmi, Mänttä

Pakkaajankatu 16 B, 35800 Mänttä

Palveluvastaava Niina Hyttinen
0400 600 256
niina.hyttinen@pihlajalinna.fi

Vastaava sairaanhoitaja Taru Rajala
040 637 0521
taru.rajala@pihlajalinna.fi

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero / Sofia
03 531 5400

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero / Sara
03 474 6447

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero / Kanerva
040 546 0795

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero / Niittyvilla
040 546 4658

Ikipihlaja Setälänpiha, Lieto

Vanha Loukinaistentie 24, 21410 Vanhalinna

Palvelupäällikkö Sirkku Haaranen
050 451 5210
sirkku.haaranen@pihlajalinna.fi

Palveluvastaava Minna Lalli
050 351 4845
minna.lalli@pihlajalinna.fi

Vastaava sairaanhoitaja Sari Lalli
050 451 3241
sari.lalli@pihlajalinna.fi

Sairaanhoitaja Catarina Grönroos
050 451 3273
catarina.gronroos@pihlajalinna.fi

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero Setälänpiha 1
040 9401446

Hoitajien ympärivuorokautinen puhelinnumero Setälänpiha 2
040 940 1445