Myynnin yhteystiedot

Haluatko kuulla lisää?

Tavoitat meidät:

  • osoitteesta tyoterveysmyynti@pihlajalinna.fi.
  • numerosta 010 312 012 (klo 06.00–22.00)
  • Tarjouspyyntö sähköisellä lomakkeella
  • tai katso tästä yhteystiedot ja ota suoraan yhteyttä oman alueesi myyjään

Valtakunnalliset ja suurtyönantajat sekä työterveyshuoltojen ulkoistukset (yli 250 henkilöä)
Myyntijohtaja Juha Halttunen
045 887 2334
juha.halttunen@pihlajalinna.fi

Pääkaupunkiseutu (yli 50 henkilön yritykset)
Myyntipäällikkö Jari-Pekka Aurala
0400 559 175
jari-pekka.aurala@pihlajalinna.fi

Pääkaupunkiseutu (alle 50 henkilön yritykset)
Myyntipäällikkö Juha-Matti Schukov
040 681 5762
juha-matti.schukov@pihlajalinna.fi

Myyntipäällikkö Antti Hulkkonen
044 755 2025
antti.hulkkonen@pihlajalinna.fi

Pirkanmaa (Tampere, Pirkkala, Nokia, Ylöjärvi, Kangasala, Valkeakoski, Akaa, Hämeenkyrö, Ikaalinen, Parkano, Kankaanpää, Mänttä)
Myyntipäällikkö Ismo Bärlund
0400 700 217
ismo.barlund@pihlajalinna.fi

Kanta-Häme (Hämeenlinna, Hattula, Loppi, Tuulos)
Myyntipäällikkö Ismo Bärlund
0400 700 217
ismo.barlund@pihlajalinna.fi

Varsinais-Suomi ja Satakunta (Turku, Rauma, Pori, Parainen, Salo, Somero, Forssa)
Myyntipäällikkö Simo Järvelä
050 566 7834
simo.jarvela@pihlajalinna.fi

Keski-Suomi ja Päijät-Häme (Jyväskylä, Jämsä, Pieksämäki, Lahti, Heinola)
Myyntipäällikkö Vesa Numminen
0400 906 448
vesa.numminen@pihlajalinna.fi

Kuopio ja Joensuu (alle 50 henkilön yritykset)
Myyntipäällikkö Miika Lehtomaa
041 4461858
miika.lehtomaa@pihlajalinna.fi

Kuopio ja Joensuu (yli 50 henkilön yritykset)
Myyntipäällikkö Vesa Numminen
0400 906 448
vesa.numminen@pihlajalinna.fi

Kaakkois-Suomi (Kotka, Kouvola, Hamina ja Lappeenranta)
Myyntipäällikkö Jari-Pekka Aurala
0400 559 175
jari-pekka.aurala@pihlajalinna.fi

Etelä-Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa (Seinäjoki, Alavus, Kuortane, Ähtäri, Soini, Pietarsaari)
Myyntipäällikkö Veli-Matti Arponen
0400 662 621
veli-matti.arponen@pihlajalinna.fi

Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi
Myyntipäällikkö Jukka-Antti Pohjola
050 451 3313
jukka-antti.pohjola@pihlajalinna.fi

Hallinto

Myyntijohtaja Juha Halttunen
045 887 2334
juha.halttunen@pihlajalinna.fi

Myyntisihteeri Milla Tolonen
milla.tolonen@pihlajalinna.fi