Myynnin yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä!

Tavoitat meidät näin:

  • osoitteesta tyoterveysmyynti@pihlajalinna.fi.
  • numerosta 010 312 012 (klo 6.00–22.00)
  • Tarjouspyyntö sähköisellä lomakkeella
  • tai katsomalla alta yhteystiedot ja ottamalla suoraan yhteyttä oman alueesi myyjään.

Valtakunnalliset ja suurtyönantajat sekä työterveyshuoltojen ulkoistukset, yli 250 henkilön yritykset
Myyntijohtaja Juha Halttunen
045 887 2334
juha.halttunen@pihlajalinna.fi

Pääkaupunkiseutu, yli 100 henkilön yritykset
Myyntiryhmäpäällikkö Jari-Pekka Aurala
0400 559 175
jari-pekka.aurala@pihlajalinna.fi

Pääkaupunkiseutu, alle 100 henkilön yritykset
Myyntipäällikkö Juha-Matti Schukov
040 681 5762
juha-matti.schukov@pihlajalinna.fi

Pirkanmaa (Tampere, Pirkkala, Nokia, Ylöjärvi, Kangasala, Valkeakoski, Akaa, Hämeenkyrö, Ikaalinen, Parkano, Kankaanpää, Mänttä)
Myyntipäällikkö Ismo Bärlund
0400 700 217
ismo.barlund@pihlajalinna.fi

Kanta-Häme (Hämeenlinna, Hattula, Loppi, Tuulos)
Myyntipäällikkö Ismo Bärlund
0400 700 217
ismo.barlund@pihlajalinna.fi

Varsinais-Suomi ja Satakunta (Turku, Rauma, Pori, Parainen, Salo, Somero, Forssa)
Myyntipäällikkö Simo Järvelä
050 566 7834
simo.jarvela@pihlajalinna.fi

Keski-Suomi ja Päijät-Häme (Jyväskylä, Jämsä, Lahti, Heinola, Toivakka, Konnevesi, Petäjävesi)
Myyntipäällikkö Vesa Numminen
0400 906 448
vesa.numminen@pihlajalinna.fi

Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo ja Etelä-Savo (Joensuu, Outokumpu, Nurmes, Kuopio, Heinävesi, Iisalmi, Joroinen, Juankoski, Kaavi, Keitele, Kiuruvesi, Leppävirta, Pielavesi, Pieksämäki, Rautalampi, Rautavaara, Sonkajärvi, Suonenjoki, Tervo, Varkaus, Vesanto, Vieremä)
Myyntipäällikkö Miika Lehtomaa
041 4461858
miika.lehtomaa@pihlajalinna.fi

Kaakkois-Suomi (Kotka, Kouvola, Hamina, Lappeenranta ja Imatra), alle 20 henkilön yritykset
Myyntipäällikkö Juha-Matti Schukov
040 681 5762
juha-matti.schukov@pihlajalinna.fi

Kaakkois-Suomi (Kotka, Kouvola, Hamina, Lappeenranta ja Imatra), yli 20 henkilön yritykset
Myyntipäällikkö Jari-Pekka Aurala
0400 559 175
jari-pekka.aurala@pihlajalinna.fi

Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa (Seinäjoki, Alavus, Kuortane, Ähtäri, Soini, Pietarsaari, Laihia, Vaasa)
Myyntipäällikkö Vesa Numminen
0400 906 448
vesa.numminen@pihlajalinna.fi

Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi
Myyntipäällikkö Jukka-Antti Pohjola
050 451 3313
jukka-antti.pohjola@pihlajalinna.fi

Hallinto

Myyntijohtaja Juha Halttunen
045 887 2334
juha.halttunen@pihlajalinna.fi

Myyntisihteeri Milla Tolonen
milla.tolonen@pihlajalinna.fi