Uusimaa

Rekrytointikoordinaattori Noora Vähälä
040 1617063
noora.vahala@pihlajalinna.fi

Hoitotyöntekijät sekä avustava henkilökunta
Palvelupäällikkö Martina Heinonen
050 5976470
martina.heinonen@pihlajalinna.fi

Palvelupäällikkö Anna Artto
050 5986950
anna.artto@pihlajalinna.fi

Yleis- ja erikoislääkärit
Johtava ylilääkäri Erik Mandelin
050 4301513
erik.mandelin@pihlajalinna.fi

Ylilääkäri Marita Fallström
marita.fallstrom@pihlajalinna.fi

Sairaala- ja leikkaustoiminta
Ylilääkäri Tatu Mäkinen
050 3098768
tatu.makinen@pihlajalinna.fi

Urheiluklinikka
Ylilääkäri Mikko Ovaska
050 4954662
mikko.ovaska@pihlajalinna.fi

Kuvantaminen
Vastaava lääkäri Ari Lehtinen
040 5022543
ari.lehtinen@pihlajalinna.fi

Hammaslääkärit
Vastuuhammaslääkäri Terho Lintula
040 7298932
terho.lintula@pihlajalinna.fi