Rekrytointitiimi

laakarirekrytointi@pihlajalinna.fi

Valtakunnallinen kandivastaava Ville Saarimäki
Kandiyhteistyö
040 563 2291
ville.saarimaki@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Saara Kivioja
Kandiyhteistyö
Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa. Päivystysvastaava: Kristiinankaupunki
040 726 5952
saara.kivioja@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Liisa Batista
Päivystysvastaava: Jämsä ja Mänttä-Vilppula
040 622 7753
liisa.batista@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Mona Soidinmäki
Kanta-Häme ja Varsinais-Suomi
040 457 7864
mona.soidinmaki@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Annika Ylönen
Uusimaa, Savo, Pohjois-Karjala
040 901 3312
annika.ylonen@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Laura Ijäs
Päivystysvastaava: Alavus ja Parkano
laura.ijas@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Jarkko Järvenpää
Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
040 328 0894
jarkko.jarvenpaa@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Juho Siikaluoma
Pirkanmaa ja Keski-Suomi
040 821 2854
juho.siikaluoma@pihlajalinna.fi

Rekrytointiasiantuntija Antti Kaleva
Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi
050 326 3191
antti.kaleva@pihlajalinna.fi

HR-asiantuntija Sanna Simola
044 522 4516
sanna.simola@pihlajalinna.fi

Rekrytointipäällikkö Teija Santala
040 582 9111
teija.santala@pihlajalinna.fi